Skip to main content
Kaydedilen İşler

Türkiye

Biz Unilever'iz. Dünya çapında 149.000 çalışanı, 190'dan fazla ülkede 400'ün üzerinde markası ve dünyanın dört bir yanında binlerce hissedarı olan 0 halka açık, şeffaf, uluslararası ve Hollanda-İngiliz menşeli bir şirketiz.

F&R Awayday Kıbrıs – Survivor Oyunları, Knorr Son Dokunuş Senden Reklam Filmi Çekimi, Sürdürülebilirlik Zirvesi

İşe alim/staj dolandiriciliğI & hi̇le uyarisi

İşe alım sürecinde asla ücret veya kredi kartı bilgisi talep edilmemektedir. Unilever'de işe alım görevlisi veya kıdemli yöneticilermiş gibi davranan kişilerden gelen şüpheli e-posta gönderimlere karşı lütfen dikkatli olunuz. Şüpheli bir durumda e-posta gönderimini lütfen dikkate almayınız.

Her gün 2,5 milyar insana ulaşıyor ve tüketicilerimizin beslenmelerine yardımcı oluyor, kendilerini, evlerini temiz ve ferah tutmak için tercih ettikleri ürünleri üretiyor, pazarlıyor ve dağıtıyoruz.

Türkiye’de 100 yılı aşkın bir süredir katma değer yaratıyor, her evde 1 Unilever ürünüyle yer alıyoruz. Sürdürülebilir yaşamı mümkün kılıyoruz!

Nasıl çalıştığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin. 

Unilever Türkiye Ana Sayfa

Biz Türkiye için iyi olanın Unilever için de iyi olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda hem ticari büyüme hem de toplumsal fayda ile sürdürülebilir kalkınmanın itici gücü olacağız.
- Mustafa Seçkin - Yönetim Kurulu Başkanı, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran

Neredeyiz?

Unilever Türkiye olarak bugün 6 fabrika yatırımımız, 5.000’i aşkın çalışanımız, 20.000'den fazla tedarikçimiz ve 32 ülkeye ihracatımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyor, aynı zamanda sürdürülebilir yaşamı mümkün kılıyoruz.

İstanbul - Ümraniye Genel Müdürlük

100 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyette olan Unilever, pazara sunduğu 30 markasıyla Türkiye ve Türk insanı için katma değer yaratıyor, sürdürülebilir yaşamı mümkün kılıyor. İstanbul Ümraniye’deki genel merkezinde 900’den fazla çalışanı ve amaç sahibi markalarıyla Gıda, Dondurma ve İçecek, Ev Bakımı, Güzellik ve Kişisel Bakım kategorilerinde faaliyet gösteren Unilever, 2021 yılı FMCG ve tüm sektörlerde Türkiye’nin En Gözde Şirketi.


İstanbul - BESAN Besin Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Küresel gıda ve içecek departmanımız toplam Unilever işinin yaklaşık %40'ını oluşturuyor. Bu bölümün bir parçası olarak, BESAN fabrikamızda yaklaşık 200 kişi ile; dünya çay pazarının 150'den fazla ülkede tüketiciyle buluşan lider markası Lipton ürünlerini ve Unilever'in 1 numaralı gıda markası Knorr ürünlerini üretiyoruz.

Tekirdağ - Çorlu Dondurma Fabrikası

Çorlu Dondurma Fabrikamız dondurma işine destek veriyor. Bu bölümün bir parçası olarak, Çorlu’daki fabrikamızda yaklaşık 450 kişi ile pazarının 150'den fazla ülkede tüketiciyle buluşan lider markası Algida ürünlerini üretiyoruz. Her yıl yaklaşık 35 yeni SKU’nun geliştirildiği fabrikamızda, iş güvenliği ve kaliteyi önceliklendirmekteyiz. 15’ten fazla ülkeye ihracat yaparken, verimlilik konusunda dondurma fabrikaları arasında ilk sırada yer alıyoruz.

Konya - Unilever Algida Konya Dondurma Fabrikası

Algida Konya Dondurma Fabrikamız besin işine destek vermektedir. Bu bölümün bir parçası olarak, Konya dondurma fabrikamızda yaklaşık 350 kişi ile pazarının 150'den fazla ülkede tüketiciyle buluşan lider markası Algida ürünlerini üretiyoruz.

Rize - Pazar ve Fındıklı DOSAN Konserve Sanayi ve Ticaret A.Ş

Pazar ve Fındıklı Fabrikalarımız çay işine destek veriyor. Bu bölümün bir parçası olarak, Pazar ve Fındıklı fabrikalarımızda yaklaşık 300 kişi ile pazarının 150'den fazla ülkede tüketiciyle buluşan lider markası Lipton çay ürünlerini üretiyoruz.

Konya - Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası (OMO)

Konya Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikamız ev ve kişisal bakım işine destek veriyor. Bu bölümün bir parçası olarak, Unilever Konya Ev ve Kişisel Bakım fabrikamızda yaklaşık 400 kişi ile pazarının 150'den fazla ülkede tüketiciyle buluşan lider markası Domestos ürünlerini üretiyoruz.

Unileverli olmak

Öğrenme

Tüm çalışanlarımız mesleki gelişimlerini ilerletmek için yeni beceriler edinebileceği ve eğitim alabileceği dijital öğrenme platformumuza erişebilirler. Unilever’de tüm çalışanlarımız için bir ödüllendirme kültürümüz mevcuttur. Çalışanlarımızın iş seviyesi ve pozisyonları ne olursa olsun kullanabilecekleri şirket genelindeki sosyal medya platformumuz 'U Make the Difference'ı kurduk.

Başarı Ve Performans Ödüllendirme

Unilever'de çalışanlarımız performansa dayalı ödüller ile kendilerini motive edebilmeleri için birtakım fırsatlara sahiptir.

İşe Alım Dolandırıcılığı Uyarısı

Yakın zamanda dünyanın farklı yerlerinde faaliyette bulunan bireylerin Unilever'i temsil ettiklerini iddia ederek iş arayanlarla iletişime geçtiği, onlara roller teklif ettiği ve ardından kaçınılmaz olarak çeşitli harcamaları ve yönetim maliyetlerini karşılamak için ödeme talep ettikleri bir dizi işe alım dolandırıcılığı meydana gelmiştir.
Unilever - veya adımıza hareket eden kurumlar - işe alım sürecinin hiçbir aşamasında asla ödeme talep etmeyecektir.
Bu, suç çeteleri tarafından kullanılan ve birçok saygın kurumda yer almak için iş arayanları etkileyen köklü, sofistike bir dolandırıcılıktır.
Bu iletişimler dolandırıcılık amaçlıdır ve Unilever veya Unilever'in işe alım ortaklarından KAYNAKLANMAMAKTADIR.

İşe alım dolandırıcılığına maruz kalmamak için:

  • Tanımadığınız kişilerden gelen talep edilmemiş tekliflere cevap vermeyin.
  • Kişisel veya finansal bilgilerinizi tanımadığınız kişilere açıklamayın.
  • Genellikle sahtekarlığın bir uyarı işareti olduğundan, tüm yazışmalarda ve belgelerde zayıf, kötü dil bilgisi ve yazım kuralları denetimi yapın.
  • @Yahoo veya @Hotmail gibi web e-posta adreslerini kullanan işverenlere veya aracılara dikkat edin.
  • Gönderenin ayrıntılarını kontrol etmek için e-posta adreslerinin üzerine gelin.
  • Bir işe alım görevlisinden herhangi bir ödeme yapmanız istenirse, bunun dolandırıcılık olma olasılığı oldukça yüksek olduğundan, yerel adli/idari birimlerle iletişime geçin.

Gizlilik ilkelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları biliyor muydunuz?

5 yıl önce sadece 1 kadın Yönetim Kurulu Üyesi olan bir yapının ardından bugün 50/50 eşit temsiliyet dağılımı olan bir Yönetim Kurulu ile birlikte işlerimizi yönettiğimizi biliyor muydunuz?

Capital Dergisi öncülüğünde ZENNA Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen ‘İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasında Unilever’in geçtiğimiz yıla göre bir basamak daha yükselerek 3.sıraya yerleştiğini biliyor muydunuz?

Realta Danışmanlık tarafından düzenlenen ve her yıl 120’den fazla üniversiteden 70.000’den fazla öğrencinin katılımıyla gerçekleşen “Türkiye’nin En Gözde Şirketleri” araştırmasında, 2021 yılında da, FMCG ile birlikte tüm sektörler arasında birinci seçildiğimizi biliyor muydunuz?

Unilever olarak Capital Dergisi tarafından hazırlanan ‘’Globale Kariyer Fırsatı Sunan Firmalar’’ listesinde birinci sırada yer aldığımızı biliyor muydunuz?

Eşitlik, Çeşitlik ve Kapsayıcılık

“Klişeleri parçalayan bir iş gücü anlayışını savunan vizyonumuz, kapsayıcı kültürü sunmak için geleceğin kapılarını aralayarak klasikleri değiştiriyor. Bu yolculukta cinsiyet dengesi hedefiyle kadınların yönetimde temsilini geliştirmeyi ve cinsiyet, yaş, ırk, engellilik veya cinsel yönelim gözetmeksizin tüm çalışanların katkısının değerlendiği ve saygı duyulduğu bir iş yeri yaratmayı hedefliyoruz.”

Yetenek ağımıza katılın

Yeni roller ve programlardan haberdar olmak, güncellemeler ve ilgili içeriklerle ilgili haber almak ister misiniz? O zaman Unilever yetenek topluluğumuzun bir parçası olun, böylece ne zaman neler olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şimdi Katıl

Yetenek ağımıza katılın

Yeni roller ve programlardan haberdar olmak, güncellemeler ve ilgili içeriklerle ilgili haber almak ister misiniz? O zaman Unilever yetenek topluluğumuzun bir parçası olun, böylece ne zaman neler olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şimdi Katıl

Size uygun iş fırsatları için kaydolun

Size uygun iş fırsatlarını görmek, size ve becerilerinize uygun işlerle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için aşağıya beklentileriniz ve sizle ilgili birkaç ayrıntı bırakın.

İlgilendiğimBir kategori arayın ve öneriler listesi içinden birini seçin. Bir yer arayın ve öneriler listesi içinden birini seçin. Son olarak, iş uyarınızı oluşturmak için “Ekle” üzerine tıklayın.

Bizimle iletişime geçin

Sürdürülebilir bir geleceğe ilgi duyanlarla her zaman bağlantı kurmaya çalışıyoruz.

Bize Ulaşın

Genel merkezimizdeki Unilever uzman ekipleriyle iletişime geçin veya dünyanın her yerinden irtibat kişileri bulun veya dünyanın farklı noktalarından iletişime geçebileceğiniz kişilere ulaşın.

Bize Ulaşın