Skip to main content
Kaydedilen İşler

Hakkımızda

Bizimle çalışarak ve #UniquelyUnilever kariyerinize başlamak hakkında her şeyi öğrenin.

Unilever flag image

Biz kimiz  

Biz Unilever olarak, iddialı bir şirketiz ve 400'den fazla amaca yönelik ve küresel markaya ev sahipliği yapıyoruz. 

Yaptığımız iş ile ilgili kendimizi iyi hissediyoruz. İşimizi yürütme, ürünlerimizi üretme veya markalarımızı kullanma, her zaman en küçük şeylerin bile dünya için nasıl olumlu bir fark yaratabileceğini düşünürüz. İşte bu yüzden amaca uygun bir kariyer inşa etmek için harika bir yeriz.

Daha iyi bir dünya için daha iyi işlere inanıyoruz. Ve biz daha iyi bir sana inanıyoruz.

Unilever'de çalışırken, yaptığınız işlerle kendi amacınıza hayat verebilirsiniz. Sevilen markalarla çalışacak, tüketicilerin ve topluluklarının yaşamlarını iyileştirileceksiniz. İşimizi büyüden ve gezegenimizi ve toplumumuzu geliştirmeye yardımcı olan yeniliklerle çalışacaksınız. Dünyaya katkıda bulunmanıza ve daha iyi bir siz olmanıza yardımcı olacak parlak insanlarla çalışacaksınız.

Amacımıza ulaşmamıza yardımcı olacaksınız: sürdürülebilir yaşamayı sıradan hale getireceksiniz.

Unilever'in asırlık sorumlu iş taahhüdünü daha da geliştirmeyi planlıyorum. Amaç noktaların önüne koymak değil, karı yönlendirmektir.
- Alan Jope, CEO, Unilever

Markalarımızı keşfedin >

U'nun Gücü

Gerçek değişim Unilever'de U ile başlar. Biz amaca yönelik bir şirketiz ve bizimle işe başladığınızda, sadece kariyerinizi inşa etme fırsatı elde etmekle kalmayıp,  çalışmalarınızın olumlu bir  etki yaratmanıza yardımcı olacağından emin oluyoruz. Aktivistler, olumlu etkileyiciler  ve kalplerimize yakın nedenleri destekleyen girişimler aracılığıyla birlikte iyilik için bir güç olabileceğimize inanıyoruz. Burada, amacınızı ve tutkularınızı işinizle hayata geçirebilir ve yaptığınız işten gurur duymanızı sağlayan bir kariyerde büyüyebilirsiniz - bizimle çalışmanın benzersiz dört şartı vardır:

Amacın Gücü

Özümüzde, amaca yönelik bir şirketiz. Ancak bu, plastik atıklarla mücadele etmekten veya zararlı toplumsal klişeleri yıkmaktan çok daha ileri gidiyor. Her çalışanın amacının rolleri ve yaptıkları işlerle hayata geçtiğini görme konusunda tutkuluyuz.

Katalizör Ol

Fark yaratma konusunda tutkuluysanız,   yapabilirsiniz - ve  yolculuğunuzda sizi güçlendireceğiz. Öncü ruhunuzla bir şeyler yapın ve deneyiminize bakım erinizi büyütmek için kullanın. Dahaiyi bir iş ve daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı olabiliriz.

Birlikte çok farklı

Dove, Lifebuoy  ve  Ben Jerry's. Magnum, Axe, Knorr  ve  Sörf. Dünyaca ünlü farklı  markalarımızın hepsi. İnsanlar olarak biz de öyleyiz  – ve  markamızın amaçlarının her birini şampiyon olmaktan, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki parlak kültürleri el üstünde tutmaya kadar bizi tek bir takım olarak birbirimize yaklaştıran farklılıklardır. 

Ötesine geçmek

Amaca yönelik kariyerler. Size meydan okuyacak ve sizi geliştirecek akıl hocaları. Fark yaratan markalar. Yolunuzu bulmak istiyoruz ve bunu yaparken sizin kariyer deneyiminizi zenginleştirme ve mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha ileri gitmefırsatı vermekistiyoruz.

İş fırsatlarına göz at

Yetenek ağımıza katılın

Yeni roller ve programlardan haberdar olmak, güncellemeler ve ilgili içeriklerle ilgili haber almak ister misiniz? O zaman Unilever yetenek topluluğumuzun bir parçası olun, böylece ne zaman neler olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şimdi Katıl

Yetenek ağımıza katılın

Yeni roller ve programlardan haberdar olmak, güncellemeler ve ilgili içeriklerle ilgili haber almak ister misiniz? O zaman Unilever yetenek topluluğumuzun bir parçası olun, böylece ne zaman neler olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şimdi Katıl

Size uygun iş fırsatları için kaydolun

Size uygun iş fırsatlarını görmek, size ve becerilerinize uygun işlerle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için aşağıya beklentileriniz ve sizle ilgili birkaç ayrıntı bırakın.

İlgilendiğimBir kategori arayın ve öneriler listesi içinden birini seçin. Bir yer arayın ve öneriler listesi içinden birini seçin. Son olarak, iş uyarınızı oluşturmak için “Ekle” üzerine tıklayın.

Bizimle iletişime geçin

Sürdürülebilir bir geleceğe ilgi duyanlarla her zaman bağlantı kurmaya çalışıyoruz.

Bize Ulaşın

Genel merkezimizdeki Unilever uzman ekipleriyle iletişime geçin veya dünyanın her yerinden irtibat kişileri bulun veya dünyanın farklı noktalarından iletişime geçebileceğiniz kişilere ulaşın.

Bize Ulaşın