Skip to main content
Kaydedilen İşler

Deneyimli kariyer

Kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız? Benzersiz Unilever fırsatınızı arayın.

Unilever’de bir profesyonel olarak değişime öncülük etme sorumluluğunun tadını çıkaracaksınız. Sizi, işi ve daha fazlasını yapmak için ihtiyacınız olan araçlarla donatacağız. Dünya, işimiz ve insanımız üzerinde olumlu bir etki yaratmak çin benzersiz bakış açınızı kullanmanıza olanak sağlayacağız.

Unilever ve siz

Axe'den Omo'ya, Lifebuoy'dan Lipton'a, Cli'ten Domestos'a kadar, dünyanın dört bir yanındaki evlerde sevgiyle kullanılan markaların arkasındaki kahramanlar olabilirsiniz. Onları yeni bölgelere pazarlıyor, sürdürülebilir materyallerini tedarik ediyor, içeriklerini yönetiyor ve hatta her ürünün arkasındaki çalışma arkadaşlarınıza liderlik ediyor olabilirsiniz. Ekibimizin bir üyesi olarak, amaca yönelik bir kariyer kurarak ve işimizde olumlu değişime öncülük etme fırsatına sahip olabileceksiniz. Şefkatli ve kapsayıcı tutumunuzla başkalarını güçlendirme imkanınız olacak. Dünyada iyilik için bir güç olma görevimizi yerine getireceğiz ve saygıdeğer bir girişimci grubuna katılma imkanı sağlamış olacaksınız.

Ekiplerimiz

Detay

Pazarlama

Çeşitli markalarımızı ve ürünlerimizi dünyanın dört bir yanındaki pazarlarda temsil ederek sürdürülebilir yaşam sağlama yolculuğumuzu paylaşın. Göreviniz, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki parlak kültürler için gerçek değer yaratmak amacıyla uyuşmaktadır.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Ar-Ge

Ar-Ge yaklaşımımız, gerçek bir yol gösterici ilke olarak uygulanan sürdürülebilirlik ile insanların mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre hareket ediyor. İlham verici liderler ve destekleyici çalışma arkadaşları ile işbirliği yaparak, gelecekteki ürün ve hizmetlerimizi hayata geçirmek için bilim ve teknolojiyi tasarlayacaksınız.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Müşteri Geliştirme

Müşteri Geliştirme ekibimizin bir üyesi olarak, ürünlerimizin amacının gücünden yararlanarak onları kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayacaksınız. Müşterilerimizle sürdürülebilir ilişkiler kurmak ve trendleri takip etmek, işimiz üzerinde gerçek bir etkiye sahip olmanızı sağlayacaktır.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Finans

Finans ekibimiz, Unilever ile ortaya çıkarmak istediğimiz değişimi sağlayan güçlü bir inovasyon makinesidir. Kendimizi rekabetten ayıran ve bizim için yeni iş kolları açan sürdürülebilir finansa bağlıyız.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Tedarik Zinciri

Değişim konusundaki etkimiz, tüm tedarik zinciri boyunca en net görüş açısına sahip olduğumuz en büyük etkidir. Odaklandığımız yer burası ve siz bizi şeffaflığımızı artırmaya devam etmenin ve ürünlerimizin daha sürdürülebilir bir şekilde sunulmasına izin vermenin yeni yollarını bulmaya itiyor olabilirsiniz.

İş fırsatlarına göz at
Detay

İnsan Kaynakları

İK ekibimiz, çalışanlarımıza tüm çalışanlarımızı gelişmeye teşvik eden bir aidiyet kültürünü temel alıyor. Çeşitliliğe ve kapsayıcılık konusuna gerçekten bağlıyız.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Veri ve Analitik

Unilever'de yaptığımız her şeyin merkezinde veri ve analitik yer alıyor. Bu becerileri ürünlerimizi tasarlamak, lojistiğimizi optimize etmek, çalışanlarımızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, reklamlarımızı hedeflemek ve karbon ayak izimizi azaltmak için kullanıyoruz. Veri ve Analitik uzmanlarından oluşan ekibimiz işimizin her bölümünde faaliyet gösteriyor.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Bilgi Teknolojisi

İnovasyon, sürdürülebilir büyümek için motivasyonumuzun merkezinde yer alır. Teknoloji, çevre ve toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahipken müşterilerimizin yaşamlarını iyileştiren olağanüstü ürünler ve deneyimler sunma planlarımızın merkezinde yer alıyor.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Hukuk

Hukuk ekibimiz, yeniliklerimiz için patent almak, ortaklık anlaşmaları hazırlamak, veri gizliliğini yönetmek veya pazarlama iddialarıyla ilgilenmek gibi işlerimizi kontrol eder. Onları arkamızda hissetmek bize statükoya meydan okumaya devam etme ve iyileştirmeyi sağlamak için risk alma güvenini verir.

İş fırsatlarına göz at
Detay

İletişim ve Kurumsal İlişkiler

Şirketimize, markalarımıza ve halkımıza güven oluşturuyor, sürdürülebilir iş dünyasında küresel lider olarak itibarımızı şekillendiriyoruz. Uzmanlığımız Medya İlişkileri ve Dış Etkileşim, Kurumsal İşler, Sorun Yönetimi, Raporlama, Çalışan Bağlılığı ve Dijital ve Sosyal İletişim'i içerir. Ekibimiz pazarlara, işlevlere ve küresel kültürlere yayılmıştır.

İş fırsatlarına göz at
Detay

Genel Yönetim

Düşündüğünüzden daha ileri gitmek! yönetimimiz bu inançla yaşıyor. Çalışanlarımızın potansiylelerini ortaya çıkarmak için destekleyici yaklaşımla geliştirmek ve yaptığımız her şeye amaç getirmeyi hedefliyoruz.

İş fırsatlarına göz at
Detay

İşyeri Hizmetleri

Çalışanlarımızın refahı işimizin en başında yer alıyor. İşyeri Hizmetleri ekibimizin bir üyesi olarak, onlara ve işimize güvenli ve etkili bir şekilde çalışmaları için destek olabileceksiniz.

İş fırsatlarına göz at

Başvuru süreci

Online başvuru formumuz Unilever'deki tüm işlere başvurmanın hızlı ve kolay yoludur - süreci daha da kolaylaştırmak için LinkedIn profilinizi kullanabilirsiniz.

Birbirimizi daha iyi tanımak ve kurum kültürümüze uygun olup olmadığımızı değerlendirme için sizi yetenek danışmanlarımızdan biriyle görüşmeye davet ediyoruz.

Bu görüşme, yöneticilerin sizi ve becerilerinizi daha derin bir düzeyde tanıma fırsatı sağlar aynı zamanda sizin gelecekteki rolünüzü ve sorumluluklarınızı tanıma fırsatı elde etmiş olursunuz.

İkimiz de uygun olduğumuz konusunda hemfikirsek, size bir iş teklifi yapacağız ve Unilever'deki yeni görevinize hoş geldiniz diyeceğiz.

Yetenek ağımıza katılın

Yeni roller ve programlardan haberdar olmak, güncellemeler ve ilgili içeriklerle ilgili haber almak ister misiniz? O zaman Unilever yetenek topluluğumuzun bir parçası olun, böylece ne zaman neler olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şimdi Katıl

Size uygun iş fırsatları için kaydolun

Size uygun iş fırsatlarını görmek, size ve becerilerinize uygun işlerle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için aşağıya beklentileriniz ve sizle ilgili birkaç ayrıntı bırakın.

İlgilendiğimBir kategori arayın ve öneriler listesi içinden birini seçin. Bir yer arayın ve öneriler listesi içinden birini seçin. Son olarak, iş uyarınızı oluşturmak için “Ekle” üzerine tıklayın.

Bizimle iletişime geçin

Sürdürülebilir bir geleceğe ilgi duyanlarla her zaman bağlantı kurmaya çalışıyoruz.

Bize Ulaşın

Genel merkezimizdeki Unilever uzman ekipleriyle iletişime geçin veya dünyanın her yerinden irtibat kişileri bulun veya dünyanın farklı noktalarından iletişime geçebileceğiniz kişilere ulaşın.

Bize Ulaşın